🔴⚪️ Hétvégi UTÁNPÓTLÁS eredmények, edzői értékelések (okt. 28-nov. 3.) 👶🧒👦🧑

🏆 Megyei fiú csökkentett pályaméretű
🏟 Újvárosi Stadion, 15:00
🆚 Pécsváradi Spartacus SE – Mohácsi TE 1888 2:12
👥 A csapat tagjai: Várda Tamás, Nagy Donát, Michelisz Krisztián, Szentmártoni István, Foki Milán Gábor, Pintér Dávid (Mórócz Péter), Román Zalán, Mrenka Máté (Balog Tamás), Petri Zsolt Zsombor
⚽️ Gólszerzők: Nagy Donát 5’ 23’, Michelisz Krisztián 51’, Szentmártoni István 59’, Foki Milán Gábor 20’, Román Zalán 2’ 7’ 9’ 17’ 25’ 63’, Petri Zsolt Zsombor 69’
🎤 Értékelés: „A mai nap az U15 lejátszotta Pécsváradon az előrehozott bajnokiját. A mérkőzés nagy izgalmakat nem hozott, 8:0-ás félidő után 12:2 lett a javunkra! Gratulálok a srácoknak és remélem élvezték az örömfocit, mivel edzésen több “meló“ lett volna.” (Szugfill Róbert)

📅 1️⃣0️⃣.3️⃣0️⃣. (szerda)

🔴 U16
🏆 Megyei I.
🏟 Újvárosi Stadion, 11:00
🆚 Mohácsi TE 1888 – Ócsárd SE 6:0
👥 A csapat tagjai: Palotai Benjámin, Nagy Donát, Michelisz Krisztián, Szentmártoni István, Fehér Roland (Román Zalán), Farkas Dávid (Balog Tamás), Foki Milán Gábor, Kovács József, Pintér Dávid (Petri Zsolt Zsombor), Mrenka Máté, Miskó Dominik (Mórócz Péter)
⚽️ Gólszerzők: Foki Milán Gábor 7’ 60’ 72’, Kovács József 31’ 36’ 57’
Edző: Szugfill Róbert

🔴 U19
🏆 Megyei I.
🏟 Újvárosi Stadion, 13:00
🆚 Mohácsi TE 1888 – Ócsárd SE 3:4
👥 A csapat tagjai: Sipöc Adrián, Hadfi Máté, Orsós Ferenc, Bódis Péter, Bódis Bálint, Varga Péter, Zsifkovics Dejan, Nagyfalusi Dominik, Berkovics Bálint, Schweiszgut László, Takács Zalán Lajos, Várhalmi Marcell Zsolt, Suba Levente, Tompász Boldizsár, Balogh Dávid, Bobszai Kornél
⚽️ Gólszerzők: Zsifkovics Dejan 31’ 40’ 76’
🎤 Értékelés: “Jó meccset játszottunk az Ócsárd ellen. Megvoltak a helyzeteink, ki-ki meccsen maradtunk alul ellenfelünkkel szemben. Nem tudom elmarasztalni a játékosaimat, hiszen jól játszottunk, mindent megtettünk a győzelemért.” (Takács Lajos)

📅 1️⃣1️⃣.0️⃣2️⃣. (szombat)

🔴 U12
🏆 NB I. Dél-Nyugat
🏟 Veszprém, USE Sporttelep, 15:30
🆚 Veszprémi FC USE – Mohácsi TE 1888 6:0
👥 A csapat tagjai: Topalov Tamás, Ébert Dániel, Bella Bence, Marosi Zsombor, Kirsching Zsombor, Wehring Csanád, Topalov Balázs, Topalov Ádám, Füredi Zoltán, Búra Gergő, Karl Dávid
⚽️ Gólszerzők: –
🎤 Értékelés: “Vasárnap a Veszprém otthonában vendégeskedtünk, aki a bajnoki címért küzd.Egy percig nem volt kérdéses, hogy melyik csapat fog nyerni, csak a gólarány.Az első félidő gyenge teljesítménye után a második félidőben már jól küzdöttünk, így csak hat nullára kaptunk ki.A második félidő teljesítményével már elégedett voltam.” (Nagy Ervin)

🔴 U13
🏟 Veszprém, USE Sporttelep, 14:00
🆚 Veszprémi FC USE – Mohácsi TE 1888 9:0
👥 A csapat tagjai: Kovács Dávid, Váradi Péter, Linder Lóránt, Halas Hunor, Vasas Roland, Götli Dénes Mór, Verbulecz Boldizsár, Baumholczer Bálint, Pencz Patrik, Simon András, Rittlinger Boldizsár, Schütz Ákos, Staub Csanád, Ozsváth Raul
🎤 Értékelés: “Ismét egy jó és szervezett csapat ellen játszottunk. A játék minden elemében jobbak voltak nálunk. Töredéket nem láttam annak a morálnak,agressziónak, hozzáállásnak,akartnak ami a PVSK ellen volt. Ha egy nálunk jobb csapat ellen játszunk egyből tele a gatya és se kép se hang. Ebben is fejlődnünk kell!” (Székely István)

🔴 U7-U8-U9
🏆 Déli Régió Gyermekliga
🏟 MTE Pálya

🔴 U7
👥 A csapat tagjai: Martos Máté, Halmai Csongor, Trábert Levente, Czina Botond, Péter Levente, Herner Patrik, Gulyás Gergő
🎤 Értékelés: „A mai nap Mohács adott otthont a Déli Régió Gyermekliga utolsó előtti fordulójának. A gyerekek hazai környezetben léphettek pályára. Ennek ellenére a várt jó kezdés elmaradt, azonban a harmadik meccsre már felébredtek a srácok és két győzelemmel fejelték meg a mai teljesítményüket. Az utolsó két meccs már olyan kiváló játékot hozott, amit az előző tornán nyújtottak a játékosaim. Sok cselt, sok gólt láttam ami az előző két heti munkánkat tükrözte. Köszönöm a szülőknek a sportszerű támogatást, köszönöm a szekció vezetőnknek a munkáját, hogy egy ilyen magas színvonalú tornának lehettünk részesei. Dolgozunk tovább! Hajrá Mohács! Hajrá MTE!” (Pávkovics Balázs)

🔴 U8
👥 A csapat tagjai:
MTE I.: Halmai Balázs, Katzenberger Flórián, Gál Benett, Fledrich Martin, Jakab Csobán, Mozolai Kornél és újoncként az első tornáján szereplő Wágner Balázs.
MTE II.: Rázsics Miklós, Fórizs Martin, Kalotai Rikárdó, Szlávik Milán, Bencze Botond, Trábert Zsombor, Madarász-Predács Niko
🎤 Értékelés: „Ami a mai torna lebonyolítását illeti, úgy gondolom, hogy jól sikerült és minden meghívott csapat szép emlékekkel tért haza városunkból, viszont a csapataim játéka elmaradt a megszokottól, hiszen pont nélkül zártuk a versenyt. Remélem, hogy a következő tréningeken megtaláljuk majd a mai gyengélkedésünk okait, és természetesen azon leszünk, hogy a legközelebbi megmérettetésre kijavítsuk őket. Ma két csapatot neveztünk a Gyermekligába. A mai verseny legkiemelkedőbb játékát Madarász-Predács Niko nyújtotta, aki kellemes meglepetést okozott számomra. Neki és a csapat többi tagjának is gratulálok! (Zsifkovics Gyula)

🔴 U9
👥 A csapat tagjai: Bélavári Zoltán, Dalmer Donát, Filákovity Duje, Herzsenyák Milán, Kirsching Máté, Müller Milán, Schäffer Benedek, Schmidt Gergő, Szécsi Márk
🎤 Értékelés: „Hétről hétre egyre jobbak vagyunk, ez az eredményeinken is látszik. Csapatként és egyénileg is folyamatosan fejlődünk és ez nagy örömmel tölt el. Néha olyan megoldásokat látok a gyerekektől a pályán, hogy tátva marad a szám. Jövő héten Pakson játsszuk az utolsó fordulót ebben az évben, de azon dolgozunk, hogy majd télen is folyamatosan versenyeztessük a srácokat, mert ez szükséges ahhoz, hogy a fejlődés töretlen legyen.” (Alföldi Kornél)

📅 1️⃣1️⃣.0️⃣3️⃣. (vasárnap)

🔴 U16
🏆 Megyei I.
🏟 Pécsi Egyetemi Sporttelep, 11:30
🆚 PEAC – Mohácsi TE 1888 2:1
👥 A csapat tagjai: Palotai Benjámin, Nagy Donát, Michelisz Krisztián, Szentmártoni István, Fehér, Roland, Farkas Dávid, Foki Milán Gábor, Kovács József, Mórócz Péter (Román Zalán), Mrenka Máté, Miskó Dominik (Pintér Dávid)
⚽️ Gólszerzők: Mrenka Máté 58’
🎤 Értékelés: „Serdülőink a még szintén veretlen PEAC vendégei voltak vasárnap. A két listavezető találkozott és egy jó rangadó kerekedett ki belőle. Sajnos az első félidőben kerestük a “fonalat” de nem találtuk. Ekkor ellenfelünk dominált és vezetést is szerzett. A második játékrészben viszont változott a helyzet és próbáltuk jelezni, hogy mi is szeretnénk valamit. Egy szöglet után sikerült egyenlíteni, sőt volt lehetőség akár a vezetést is megszerezni. Aztán a semmiből, egy 35-40 méterről felívelt szabadrúgás utáni kavarodás végén ismét mi kerültünk hátrányba, amin már sajnos annak ellenére sem tudtunk változtatni, hogy mindent egy lapra feltéve támadtunk! 9 meccses veretlenségi sorozatunk szakadt meg, de ebből is sokat tanultunk! Csalódottak vagyunk, de nem vagyunk elkeseredve, várjuk és készülünk a bólyi rangadónkra!” (Szugfill Róbert)

🔴 U19
🏆 Megyei I.
🏟 Pécsi Egyetemi Sporttelep, 09:30
🆚 PEAC – Mohácsi TE 1888 4:0
👥 A csapat tagjai: Sipöc Adrián, Hadfi Máté, Orsós Ferenc (Dobszai Kornél), Bódis Péter (Verbulecz Botond), Varga Péter, Tompász Boldizsár, Zsifkovics Dejan, Nagyfalusi Dominik, Berkovics Bálint (Suba Levente), Schweiszgut László (Balogh Dávid), Takács Zalán Lajos
🎤 Értékelés: “A PEAC ellen minden tőlünk telhetőt megtettük a siker érdekében, de ellenfelünk előrébb jár, mint mi, így megérdemelten nyerték meg a találkozót.” (Takács Lajos)