Méltó búcsú az MTE Pályától! A Harkány SE ellen diadalmaskodtunk 4️⃣1️⃣ arányban! 🔴⚪️⚽️

📃 A mérkőzésre ezúttal a Park Utcai Katolikus Általános Iskola és Óvoda legfiatalabbjai kísérték be játékosainkat. A gyermekek bátran és hangos szóval a futballistákkal együtt üdvözölték a meccs előtt a szurkolókat.

A mérkőzés hidegzuhannyal kezdődött, hiszen már a 2. percben büntetőhöz jutott az ellenfél, amit Geczó váltott gólra. (0-1) ⚽️
A gyors gól után csapatunk magára talált, elkezdte kidolgozni a helyzeteket. A 22. percig kellett várni a hazai gólra: Spannenberger készített elő Schmidtnek, aki szépen a hosszú felső sarokba rúgta a labdát. (1-1) ⚽️
A 26. percben már a vezetést is megszereztük: Menyheit buktatták a 16-os előterében, a szabadrúgásból Schmidt szerezte meg a vezetést. (2-1) ⚽️
A vezetés ellenére sem álltunk vissza, továbbra is nyomás alatt tartottuk a harkányiakat. A 41. percben Spannenberger harcolt ki egy tizenegyest: a büntetőből Vég növelte az elúnyünket (3-1). ⚽️

👯‍♀️ A félidőben csinos lányok szórakoztatták tánccal a kilátogató nézőket, akik érdeklődve nézték végig a Linder Ildikó sportedző  és csapata koreográfiáját! 🔝

A második félidőre esett az eső, dörgött az ég, de szerencsére nem kellett félbeszakítania a játékvezetőnek a meccset. Továbbra is a mi akaratunk érvényesült, de helyzeteinket nem használtuk ki kellő hatékonysággal.
A 77. percben Brukner szögletét a hosszú sérülés után – az előző mérkőzésen először pályára lépő – Hetényi egy gyönyörű fejesgóllal állította be a végeredményt. (4-1) ⚽️

🙏 Köszönjük, hogy az esős időjárás ellenére erre a meccsre is ilyen sokan kilátogattak és szurkoltak a Csapatunknak!
Két hét múlva már az Újvárosi Stadionban várunk minden kedves futballszeretőt!

🏆 BARANYA MEGYE I. OSZTÁLY, 3. forduló
🔴 Mohácsi TE – Harkányfürdő SE – Gyógyfürdő Harkány 4:1 (3:1)
🏟 MTE Pálya, 400 néző, vezette: Kreskai Tamás (Szkrajcsics Péter, Micek-Angyal Adrienn)

⚽️ Gól: Schmidt (2), Vég, Hetényi

🔴⚪️ MTE: Windischmann – Hetényi, Marton, Fellai, Károly – Brukner (Horváth) – Menyhei (Nagy), Vég, Izsák (Berkovics), Spannenberger (Kovács) – Schmidt (Zsifkovics)
Vezetőedző: TAKÁCS LAJOS

🔵⚪️ Harkány: Kácsor, Körmendi (Varga), Teszárik, Szentesi M., Nagy, Geczó (Kolompár), Oberlander (Szeifert), József (Torma), Szentesi Sz., Hegedűs, Zámbó
Vezetőedző: WEINERT ZSOLT

Sárga lap: Marton, Spannenberger ill. Geczó, Teszárik, Szeifert